Start
ul. Kopernika 76/78 Łódź 90-553     Polska
Pon - Pt :  10 - 17Sobota   :   10 - 13
images/oknalodz/31102008__695.jpg
okna w domu

Doświadczenie

Od 20 lat montujemy okna w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego , naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów i usług.
okna drewniane ze szprosami naklejanymi

Okna PCV i drewniane

Okna PCV oraz drewniane ,w różnych kolorach i wzorach dopasowanych do każdego wnętrza i elewacji ,ciepłe ciche i bezpieczne.
okna drewniane łukowe

Kształty

Okna łukowe,w kształcie elipsy,okna okrągłe, dowolne trójkąty i trapezy. Harmonia kształu i koloru dostosowana do potrzeb użytkownika.
okna pcv ze szprosami międzyszybowymi

Szprosy

Okna ze szprosami w różnych kolorach. Szprosy zewnętrzne oraz między szybami, także w połączeniu z bardzo ciepłymi pakietami szyb.
okna woodlook pcv wykonane w technologi hfl WoodLook ,Drewniane czy PCV ,nowe okna HFL Okna HFL to robocza nazwa linii okien które od strony zewnętrznej nie posiadają tradycyjnych dla technologii PVC zgrzewów wykonanych pod kątem 45º, a połączone są „na prosto”: w skrzydle w pionie, a w ramie w poziomie. Dzięki temu okno HFL w okleinie drewnopodobnej do złudzenia przypomina okno drewniane. Otwory odwodnieniowe charakterystyczne dla okien PVC można wykonać inaczej niż tradycyjnie i ukryć je w sposób niewidoczny od czoła . Nowość