Start
ul. Kopernika 76/78 Łódź 90-553     Polska
Pon - Pt :  10 - 17Sobota   :   10 - 13
okna w domu

Doświadczenie

Od 20 lat montujemy okna w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego , naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów i usług.
okna drewniane ze szprosami naklejanymi

Okna PCV i drewniane

Okna PCV oraz drewniane ,w różnych kolorach i wzorach dopasowanych do każdego wnętrza i elewacji ,ciepłe ciche i bezpieczne.
okna drewniane łukowe

Kształty

Okna łukowe,w kształcie elipsy,okna okrągłe, dowolne trójkąty i trapezy. Harmonia kształu i koloru dostosowana do potrzeb użytkownika.
okna pcv ze szprosami międzyszybowymi

Szprosy

Okna ze szprosami w różnych kolorach. Szprosy zewnętrzne oraz między szybami, także w połączeniu z bardzo ciepłymi pakietami szyb.
okna ms evolution przekrój ze wzmocnieniem termicznym Wycofaliśmy ten produkt z oferty !

Okna MS evolution do domów pasywnych to pro
dukt o parametrach najlepszych na rynku zbudowany z 6 komorowych profili Salamander , niemieckiego producenta. Jest to produkt przeznaczony dla klientów szukających okien o nieprzeciętnych właściwościach termicznych. Nowoczesny sześciokomorowy profil Bluevolution wyposażony w trzy uszczelki to poziom termoizolacji dla najbardziej wymagających. Okna MS evolution pcv są dostępne także w wersji ze wzmocnieniem termicznym SteelPUR® dzięki któremu każde okno może osiągnąć parametr okna pasywnego. Okna MS evolution w standardzie wyposażone są w 3 szybowe pakiety o wspóczynniku termoizolacji U=0,5.