Start
ul. Kopernika 76/78 Łódź 90-553     Polska
Pon - Pt :  10 - 17Sobota   :   10 - 13
okna w domu

Doświadczenie

Od 20 lat montujemy okna w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego , naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów i usług.
okna drewniane ze szprosami naklejanymi

Okna PCV i drewniane

Okna PCV oraz drewniane ,w różnych kolorach i wzorach dopasowanych do każdego wnętrza i elewacji ,ciepłe ciche i bezpieczne.
okna drewniane łukowe

Kształty

Okna łukowe,w kształcie elipsy,okna okrągłe, dowolne trójkąty i trapezy. Harmonia kształu i koloru dostosowana do potrzeb użytkownika.
okna pcv ze szprosami międzyszybowymi

Szprosy

Okna ze szprosami w różnych kolorach. Szprosy zewnętrzne oraz między szybami, także w połączeniu z bardzo ciepłymi pakietami szyb.
targi interbud 2019 stoisko oknams ŁódżTargi Interbud 2019 w Łodzi.
Nasze stoisko na targach Interbud 2019 w Łodzi gościło Państwa jak co roku. Drzwi przesuwne nisko progowe HS w nowym kolorze Turner Oak wzbudziły największe zainteresowanie, kolor niewątpliwie się podoba. Prezentowaliśmy okna PCV, okna aluminiowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe w wersji samonośnej, oraz najczęściej wybierany rodzaj montażu tj. ciepły podkład parapetowy XPS plus folie paroprzepuszczalne i paroszczelne. Na wszystkie zamówienia złożone do końca kwietnia udzielimy Państwu specjalnego rabatu Targowego.