Start
ul. Traktorowa 69 Łódź
Pon - Pt :  10 - 17Sobota   :   10 - 13
okna w domu

Doświadczenie

Od ponad 20 lat montujemy okna w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego , naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów i usług.
okna drewniane ze szprosami naklejanymi

Okna PCV, aluminiowe i drewniane

Okna PCV, okna aluminiowe oraz okna drewniane ,w różnych kolorach i wzorach dopasowanych do każdego wnętrza i elewacji ,ciepłe ciche i bezpieczne.
montaż okien

Montaż okien

Montaż okien w strefie ocieplenia, na belkach purenitowych lub w systemie Mowo. Montaż standardowy lub trójwarstwowy. Montaż ciężkich okien z użyciem specjalistycznego sprzętu.
okna pcv ze szprosami międzyszybowymi

Szprosy

Okna ze szprosami w różnych kolorach. Szprosy zewnętrzne oraz między szybami, także w połączeniu z bardzo ciepłymi pakietami szyb.

czarne okna pcvINTERDOM 2024 15-17marca

Nasze stoisko na targach INTERBUD 2024 w dniach 15-17 marca. Ekspozycja targowa to: drzwi aluminiowe (Aluprof) -okładzina fornir kamienny z podświetlanym pochwytem, fasada aluminiowa trójkątna, drzwi tarasowe przesuwne aluminiowe kolor Beton, drzwi balkonowe ze zintegrowaną barierką (balustradą), żaluzja fasadowa kolor orzech, okno tarasowe w kolorze mattAmber, oraz wiele innych produktów.

żaluzje fasadowe kolor czarnyMontaże montaże ...

Montujemy bez wytchnienia, kolejny Zamawiający będzie zadowolony z naszych okien. Okna pcv MSwięcejniżokna to produkt idealny do nowych domów, drzwi przesuwne HST oraz duże szklenia stałe to najczęściej wybierane typy okien. Okna na profilu Salamander w kolorze antracyt i czarny to ciągle najczęściej wybierana opcja przez Zamawiających. Okna PCV wyposażone w okucia obwiedniowe  Siegenia to nowoczesny produkt odpowiadający na zapotrzebowanie klientów.


żaluzje fasadowe kolor czarnyczarne żaluzje fasadowe

Okna i żaluzje fasadowe w kolorze czarnym są coraz bardziej popularne wśród klientów. Przesłony okienne montowane razem z oknami to częste rozwiązanie w nowo budowanych domach. Żaluzje fasadowe są znakomitą ochroną termiczną dla pomieszczeń mieszkalnych gdy słońce daje się we znaki podczas letnich upałów.


czarne okna pcvczarne okna PVC ze szprosami

Okna pvc  lub aluminiowe w kolorze czarnym to coraz częstszy wybór klientów budujących nowe domy. Okna na profilach salamander o grubości 82mm w wykonaniu Alulook wyposażone w szprosy międzyszybowe w kolorze czarnym idealnie kontrastują z jasnym wnętrzem, doskonała alternatywa dla popularnego antracytu . 

montaż HST aluminiumJesień na budowie

Montaż okien i drzwi HS przesuwnych wykonanych w systemie aluminiowym Aluprof. Drzwi przesuwne niskoprogowe HS . Salon będzie miał trzy wyjścia tarasowe wykonane jako niskoprogowe drzwi przesuwne HS. Okna w kolorze antracyt .

nowe biuro oknamsSalon handlowy ul. Traktorowa 69

Drodzy Państwo wkrótce zmieniamy adres salonu handlowego w Łodzi, od 30.06.2021 nowy salon handlowy zaprasza pod adresem Łódź ul. Traktorowa 69 (róg Aleksandrowskiej).
Nasza obsługa w dotychczasowej lokalizacji zakończy się 30 czerwca 2021, budynek zostanie zburzony a w jego miejsce powstanie apartamentowiec. Wszystkie telefony, maile i obsługa pozostają bez zmian. Nasze biuro na ul. Kopernika 76/78 działa od roku 1998 i zakończy działalność pod tym adresem po 23 latach. Nasze nowe biuro handlowe zaprasza już wkrótce.

montaż HST aluminiumWiosna 2021

Montaż drzwi przesuwnych HS w Konstantynowie pod Łodzią. Drzwi przesuwne niskoprogowe szerokść 5,5m wykonane z aluminium.

dostawy okienDostawy okien bez zakłóceń

Dostawy okien odbywają się bez zakłóceń i zgodnie z harmonogramem pomimo "korona wirusa". Podwyższone środki ostrożności zgodnie z ministerialnymi wytycznymi. Obsługa naszych dostawców odbywa się nieprzerwanie.

Kontakt

ul.Traktorowa 69
róg Aleksandrowskiej
Łódź 91-204

+48 42 636 68 84
+48 604 486 177
+48 660 419 011