Start
ul. Traktorowa 69 Łódź
Pon - Pt :  10 - 17Sobota   :   10 - 13
okna w domu

Doświadczenie

Od ponad 20 lat montujemy okna w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego , naszym klientom oferujemy szeroki wybór produktów i usług.
okna drewniane ze szprosami naklejanymi

Okna PCV, aluminiowe i drewniane

Okna PCV, okna aluminiowe oraz okna drewniane ,w różnych kolorach i wzorach dopasowanych do każdego wnętrza i elewacji ,ciepłe ciche i bezpieczne.
montaż okien

Montaż okien

Montaż okien w strefie ocieplenia, na belkach purenitowych lub w systemie Mowo. Montaż standardowy lub trójwarstwowy. Montaż ciężkich okien z użyciem specjalistycznego sprzętu.
okna pcv ze szprosami międzyszybowymi

Szprosy

Okna ze szprosami w różnych kolorach. Szprosy zewnętrzne oraz między szybami, także w połączeniu z bardzo ciepłymi pakietami szyb.

żaluzje fasadowe kolor czarnyMontaże montaże ...

Montujemy bez wytchnienia, kolejny Zamawiający będzie zadowolony z naszych okien. Okna pcv MSwięcejniżokna to produkt idealny do nowych domów, drzwi przesuwne HST oraz duże szklenia stałe to najczęściej wybierane typy okien. Okna na profilu Salamander w kolorze antracyt i czarny to ciągle najczęściej wybierana opcja przez Zamawiających. Okna PCV wyposażone w okucia obwiedniowe  Siegenia to nowoczesny produkt odpowiadający na zapotrzebowanie klientów.


Kontakt

ul.Traktorowa 69
róg Aleksandrowskiej
Łódź 91-204

+48 42 636 68 84
+48 604 486 177
+48 660 419 011